KARABÜK EFLANİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÜCRETLİ ÖĞRETMEN BAŞVURULARI BAŞLADI

ÜCRETLİ ÖĞRETMEN BAŞVURULARI BAŞLADI

2020/2021 Eğitim/Öğretim Yılı Eflani Ücretli Öğretmenlik Başvuruları  16 Temmuz 2020 Perşembe günü alınmaya başlanacaktır. 2020/2021 Eğitim/Öğretim Yılı "İlk Ücretli Öğretmen Görevlendirmeleri" için son müracaat tarihi 21.08.2020'dir.Bu tarihten sonra müracaat edenler ilk ilk ücretli öğretmen görevlendirmesinden yararlanamazlar. Ancak daha sonra yapılacak olan ücretli öğretmen görevlendirmelerinde yararlanabilecekler.

İstenilen belgeler ;

1-Mezuniyet Belgesi/Diploma/Formasyon Belgesi ( Aslı veya onaylı örneği) Müdürlüğümüzce aslı görüldükten sonra onaylanacaktır.

2-Nüfuz Cüzdan fotokopisi.

3-Sabıka Kaydı (E-devlet Sisteminden alınabilir)

4-Sağlık Ocağından alınan sağlık raporu.

5-KPSS sonuç belgesi varsa.

6-Kurs seminer belgesi varsa.

7-Fotoğraf 1 adet.

8-Başvuru Formu.

AÇIKLAMALAR:

Milli Eğitim Bakanlığı Talim Terbiye Kurulu'nun 20.02.2014 tarih ve 9 Sayılı Kararı'na göre görevlendirme yapılacaktır. İlk aşama başvurular E-Devlet üzerinden yapıldıktan sonra, ekteki başvuru formu doldurulduktan sonra çıktısı alınarak, istenilen evraklar ile birlikte Eflani İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İnsan Kaynakları Şubesi'ne elden teslim edilecektir.

Not:Yukarıda istenilen belgelerden başvuru formu hariç diğerleri görev verildikten sonra müdürlüğümüze teslim edilecekir.

1- Öğretmenlik alanı mezunları ile pedegojik formasyon belgesi olan lisans mezunları Müdürlüğümüze yukarıda belirtilen evrakları asıllarıyla birlikte fotokopilerini  de (Meznuniyet Belgesi-Diploma- Formasyon Belgesi-Kurs Seminer Belgesi) beraberlerinde getireceklerdir.

 

Başvuru Formunu indirmek için           /meb_iys_dosyalar/2020_07/13160213_08141408_UCRETLY_OYRETMEN_BAYVURU_FORMU_                                                                               

                                                                                                                                 Selim NAZİFŞAN

                                                                                                                                       Şube Müdürü

Hükümet Konağı Kat. 4 Eflani/KARABÜK - 0(370) 461 21 82

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.