KARABÜK EFLANİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMALARI

 24 Kasım Öğretmenler Günü ilçemizde törenlerle kutlandı. Kutlama Programı Saat 9.30´da Hükümet Konağı önündeki Atatürk Büstü yanında Çelenk Koyma Töreni ile başladı.
24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMALARI

 

 24 Kasım Öğretmenler Günü ilçemizde törenlerle kutlandı. Kutlama Programı Saat 9.30´da Hükümet Konağı önündeki Atatürk Büstü yanında Çelenk Koyma Töreni ile başladı. Çelenk Koyma Töreninin ardından bir grup öğretmen temsilcisi İlçe Kaymakamı Sayın Tolga ÖZDEMİR´i  makamında ziyaret ettiler.
            Programa Saat 10.30´da Eflani İMKB ÇPAL toplantı salonunda devam edildi. Programa İlçe Kaymakamı Sayın Tolga ÖZDEMİR , Garnizon Komutanı Rifat GÖKTÜRK, Belediye Başkanı İbrahim ERTUĞRUL, Emniyet Amiri Musa ÇELEBİ , İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrü SEVER, Şube Müdürleri, Daire Amirleri, Okul Müdürleri, Öğretmenlerimiz ve vatandaşlarımız katıldılar.Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından Milli Eğitim Bakanı Sayın Nabi AVCI ´nın Öğretmenler Günü ile ilgili mesajı okundu. Günün anlam ve önemini belirten konuşmalar, göreve yeni başlayan öğretmenler adına Muhasebe ve Finansman Öğretmeni Burcu DONDURMA ve emekli öğretmen İbrahim DİKİCİ tarafından yapıldı. Görevinde yeni başlayan öğretmenlerin yemin töreninin ardından şiir ve kompozisyonların okuması, öğretmenler tarafından müzik dinletisi, oratoryo gösterileri ile programa devam edildi .Ödül töreninin ardından program sona erdi.

 

Hükümet Konağı Kat. 4 Eflani/KARABÜK - 0(370) 461 21 82

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.