KARABÜK EFLANİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenler Günü Resepsiyonu Gerçekleştirildi

Öğretmenler Günü Resepsiyonu Gerçekleştirildi

Karabük İl Milli Eğitim Müdürlüğü  26 Kasım 2019 Salı Günü Öğretmenler Günü Resepsiyonu gerçekleştirildi.

Karabük Öğretmenevi ve Aso da gerçekleştirilen Resepsiyona Valimiz FUAT GÜREL ve eşi Özlem ARAS GÜREL, İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, Müdürlüğümüz Yöneticileri, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Okul İdarecileri ve Öğretmenler katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU resepsiyonuna açılışında yaptığı konuşmada "'Güçlü Çocuklar, Güçlü Türkiye' şiarıyla öğrencilerimizin gelişimine tanıklık ettiğimiz bu özverili yolun mimarları öğretmenlerimizin öğretmenler gününü bir kez daha kutluyorum. Bu yıl Öğretmenler Günü etkinliklerimiz öğretmen ve öğrencilerimizin büyük destek ve katılımlarıyla daha bir güzel, daha bir kapsamlı oldu. Bu kapsamda Sayın Valimizin ve Saygıdeğer Hanımefendinin de programlarımızı teşrifleri bizlere ayrı bir güç ve onur vermiştir. Ben, katılımları için kendilerine öğretmen meslektaşlarım adına bir kez daha teşekkür ediyor, tekrar hoş geldiniz diyorum." dedi.

İl Millî Eğitim Müdürümüzün konuşmasının arıdan Sayın Valimiz yaptığı konuşmada "Geçen yıla göre daha heyecanlı bir öğretmenler günü kutladık. Eşimin de öğretmen olması hasebiyle öğretmenlerin neler yapabileceğini biliyorum. Öğretmenlerimiz gerçekten eli öpülesi insanlar, sizler ülkemizin geleceğini hazırlıyorsunuz. Sizlerin gayretleri ile Türkiye'miz çok daha güzel günlere kavuşacak. Eğitim kapasitemiz her geçen gün artmakta, eğitim camiamızın, öğretmenlerimizin bir kısım sorunları var mıdır? vardır. İnşallah ülkemizin ekonomik ve sosyal gelişimi ile beraber bunlarda ortadan kalkacak. Yaşadığımız coğrafyada ülkemiz bir ateş çemberinin içerisinde. Ülkemiz bu ateş çemberinin içerisinde huzur ülkesi. İnşallah birlik ve beraberliğimiz sağlandığı müddetçe sizlerinde büyük gayretleri ile bölgemizde ve dünyada parlayan yıldız olmaya devam edeceğiz. Sizler ne kadar iyi bir eğitim verirseniz o kadar iyi bir gelecek hazırlamış oluruz. Tekrar sizlerin öğretmenler gününü kutluyorum." dedi.

Öğretmenlerimizle sohbet eden Sayın Valimiz ve Millî Eğitim Müdürümüz, öğretmenlerimizle hatıra fotoğrafı çektirmelerinin ardından program sona erdi.

 

28-11-201928-11-201928-11-201928-11-2019

Hükümet Konağı Kat. 4 Eflani/KARABÜK - 0(370) 461 21 82

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.