KARABÜK EFLANİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

NİSAN AYI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLERİ TOPLANTISI YENİCE İLÇESİNDE YAPILDI

Toplantıya Eflani İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın Şükrü SEVER, Eskipazar İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın Said Nuri ODABAŞOĞLU,  Ovacık İlçe Millî Eğitim Müdürü Vekili. Sayın Yener YILDIRIM, Safranbolu İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın Muhammet YILMAZ ile Yenice İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın İsmail ÖZDEN, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Sayın Hasan GÜMÜŞ, Sayın Muhammet Nuri ATASEVEN ve Sayın Nevzat AKBAŞ ile Yenice İlçe Millî Eğitim Şube Müdürleri Sayın Cemalettin YÜCEER ve Şevket BAYRAKTAR katıldı.
NİSAN AYI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLERİ TOPLANTISI YENİCE İLÇESİNDE YAPILDI

Nisan Ayı İlçe Millî Eğitim Müdürleri Toplantısı Yenice İlçesinde yapıldı. Toplantıya Eflani İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın Şükrü SEVER, Eskipazar İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın Said Nuri ODABAŞOĞLU,  Ovacık İlçe Millî Eğitim Müdürü Vekili. Sayın Yener YILDIRIM, Safranbolu İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın Muhammet YILMAZ ile Yenice İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın İsmail ÖZDEN, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Sayın Hasan GÜMÜŞ, Sayın Muhammet Nuri ATASEVEN ve Sayın Nevzat AKBAŞ ile Yenice İlçe Millî Eğitim Şube Müdürleri Sayın Cemalettin YÜCEER ve Şevket BAYRAKTAR katıldı.

            İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Ali KÖSE başkanlığında iki aşamalı gerçekleşen toplantının ilk bölümüne Yenice İlçe merkezindeki okul/kurum müdürleri de dahil edilerek yapıldı.Toplantıda Eğitim-Öğretim, yönetim faaliyetleri ile okul/kurumlarımıza ilişkin altyapı sorunları ve fiziki mekân düzenlemelerine yer verildi.


aa

Hükümet Konağı Kat. 4 Eflani/KARABÜK - 0(370) 461 21 82

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.