KARABÜK EFLANİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürler Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

Müdürler Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

2019-2020 eğitim öğretim yılı 1. Dönem Sonu Eğitim Kurumu Müdürler Kurulu toplantısı gerçekleştirildi.

29.01.2020 Çarşamba günü saat 15.00' da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzde  İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Şükrü SEVER'in Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Şube Müdürlerimiz Mine FİLDAĞLI, Selim NAZİFŞAN ile İlçe miz okul ve kurum müdürleri katıldı. 

Toplantıda  2019-2020 eğitim öğretim yılı 1. Dönemin genel olarak değerlendirilmesinin ardından 2023 Eğitim Vizyonu ışığında Okul Gelişiminin İzlenerek Kayıt Altına Alınması, Okulların Başarı ve Eylem Planlarının Hazırlanması, Zümre ve Kurul Toplantıları, Ders Denetimleri,  Ders Dışı Eğitim Çalışmaları, Destekleme ve Yetiştirme Kursları (DYK), Tasarım ve Beceri Atölyeleri, Rehberlik Faaliyetleri,  Sosyal, Kültürel ve Sportif Faaliyetler ve Toplum Hizmeti Çalışmaları, TÜBİTAK, BAKKA ve AB Projeleri, Bakım-Onarım Çalışmaları, İş Güvenliği ve Sağlığı Çalışmaları, Karabük Artık Sıfır Atık Projesi, Okul Sağlığı Çalışmaları ve Okul Kantinleri, Okul Servis Araçlarının Takibi, Taşımalı Eğitim Öğrenci Yemeği konularına değinildi.

 

Hükümet Konağı Kat. 4 Eflani/KARABÜK - 0(370) 461 21 82

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.