KARABÜK EFLANİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KAYMAKAM ÖZDEMIR: İLÇE ÇOCUK KORUMA KURULUNDA MILLI EĞİTİMİN AĞIRLIĞI ARTACAK

  İlçe Çocuk Koruma Kurulu toplantısı Kaymakam Tolga ÖZDEMİR´in Başkanlığında İlçe Jandarma Komutanı, Emniyet Amiri, İlçe Milli Eğitim Müdürü, okul müdürleri, Sağlık Grup Bşk, Yazı İşleri Müdürlüğü, SYDV Müdürü, Halk Eğitim Merkezi Müdürü ile beraber toplanıldı.
KAYMAKAM ÖZDEMIR: İLÇE ÇOCUK KORUMA KURULUNDA MILLI EĞİTİMİN AĞIRLIĞI ARTACAK

 

İlçe Çocuk Koruma Kurulu toplantısı Kaymakam Tolga ÖZDEMİR´in Başkanlığında İlçe Jandarma Komutanı, Emniyet Amiri, İlçe Milli Eğitim Müdürü, okul müdürleri, Sağlık Grup Bşk, Yazı İşleri Müdürlüğü, SYDV Müdürü, Halk Eğitim Merkezi Müdürü ile beraber toplanıldı. Toplantıda Çocuk Koruma Kurulunda yapılacak çalışmalarla ilgili olarak kurumların görev dağılımı yapıldı. Kaymakam ÖZDEMİR yaptığı açıklamada "Tüm kurumlarımız yapılacak çalışmalarda koordinasyon halinde olacaklar. Ancak bundan sonra sekretarya ve çocukların sorunlarının ilk ele alınacağı yer sadece İlçe Emniyet Amirliği değil, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü de olacaktır. İşin içerisinde bundan böyle okul müdürlerimiz, Halk Eğitim Müdürü, Müftümüz ve SYDV Müdürümüz de olacaktır. Hep birlikte sorunları tek tek ele alarak çözümler üreteceğiz" dedi.

 

Hükümet Konağı Kat. 4 Eflani/KARABÜK - 0(370) 461 21 82

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.