KARABÜK EFLANİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇEMİZDE YAYGIN EĞİTİM KURUMU VE ÖĞRETMENEVİ MÜDÜRLERİ II. İSTİŞARE TOPLANTISI

İLÇEMİZDE YAYGIN EĞİTİM KURUMU VE ÖĞRETMENEVİ MÜDÜRLERİ II. İSTİŞARE TOPLANTISI

2015-2016 eğitim öğretim yılı yaygın eğitim kurumları faaliyetleri değerlendirme toplantısının ikincisi İl Müdürümüz Ali KÖSE Başkanlığında, Millî Eğitim Müdür Yarımcımız Turgut ACARLI, Eflani İlçe Millî Eğitim Müdürü Şükrü SEVER, Eskipazar İlçe Millî Eğitim Müdürü Said Nuri ODABAŞOĞLU,  Ovacık İlçe Millî Eğitim Müdürü İsmail ERGÜN, Safranbolu İlçe Millî Eğitim Müdürü Muhammet YILMAZ, Yenice İlçe Millî Eğitim Müdürü İsmail ÖZDEN, Millî Eğitim Şube Müdürlerimiz Hasan GÜMÜŞ ve Nevzat AKBAŞ ve İlimiz genelinde faaliyette bulunan Halk Eğitim Merkezleri, Öğretmenevleri, Rehberlik ve Araştırma Merkezi ve Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlerinin katılımıyla Eflani Öğretmenevinde gerçekleştirildi.

Toplantıda halk eğitimi faaliyetlerine yönelik olarak; okur-yazar oranlarının detaylı analizi yapılarak okur-yazar oranının %100 olması için gereken çalışmaların titizlikle yürütülmesi gerektiği, halk eğitimi uygulamalarının daha etkili tanıtılması ve kurslara katılımının artırılması ve İlimizde Hayat Boyu Öğrenme faaliyetleri kapsamındaki çıktıların İlin sosyal ve kültürel yönlerinin tanıtılması amacıyla, organizasyonlarda etkin şekilde yer alması gerektiği belirtildi. 

 

Öğretmenevleri ve RAM hizmetlerinin de değerlendirildiği toplantı İl Müdürümüzün İl/İlçe yöneticileri ile kurum müdürlerine katılımlarından dolayı teşekkür etmesi ile son buldu. Toplantı sonunda İl/İlçe yöneticilerimiz ile kurum müdürlerimiz Eflani Halk Eğitim Merkezini gezdi.


04-04-201604-04-201604-04-201604-04-201604-04-2016Hükümet Konağı Kat. 4 Eflani/KARABÜK - 0(370) 461 21 82

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.