KARABÜK EFLANİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇEMİZDE ÖĞRETMENLER GÜNÜ COŞKUYLA KUTLANDI

İLÇEMİZDE ÖĞRETMENLER GÜNÜ COŞKUYLA KUTLANDI

 Program 9.30 da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından Atatürk Anıtına çelenk sunulması ile başladı. Çelenk sunma törenine Eflani Protokolü, okul müdürleri, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz katıldılar.

10.30 da İMKB Çok Programlı Anadolu Lisesinde düzenlenen kutlama programı ile devam edildi. İlçe Kaymakamımız Sayın Sinan AŞCI´nın da katıldığı Programda öğretmenlerimizin konuşmaları, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Ahmet ŞAFAK ın konuşmaları, öğrencilerimizin gösterileri, göreve yeni başlayan öğretmenlerin yemin etmeleri, emekli olan personellerimize ödül verilmesi ve eğlence programı sunuldu.

Programın ardından İlçe Kaymakamımız Sayın Sinan AŞCI beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Ahmet ŞAFAK ve Şube Müdürü Sevim ERDAŞ ile birlikte İlçemiz Okullarını ziyaret ettiler. Ziyaret edilen Atatürk İlkokulu, Şehit Barış Efe İmam Hatip Ortaokulu, Şehit Ali Şen Ortaokulu ve İMKB Çok Programlı Anadolu Lisesinde öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlandı, çeşitli hediyeler takdim edildi.

 

 24 Kasım

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hükümet Konağı Kat. 4 Eflani/KARABÜK - 0(370) 461 21 82

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.