KARABÜK EFLANİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLERİ TOPLANTISI İLÇEMİZDE YAPILDI

Mayıs ayı ilçe millî eğitim müdürleri toplantısı ilçemizde yapıldı. Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Ali KÖSE, Maarif Müfettişleri Başkanımız Sayın Mustafa ŞAHİN, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Turgut ACARLI ve Temel Eğitim ve Mesleki Teknik Eğitimden Sorumlu İl Millî Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Muhammet Nur ATASEVEN ve ilçe milli eğitim müdürleri katıldı.
İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLERİ TOPLANTISI  İLÇEMİZDE YAPILDI

 

Mayıs ayı ilçe millî eğitim müdürleri toplantısı ilçemizde yapıldı. Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Ali KÖSE, Maarif Müfettişleri Başkanımız Sayın Mustafa ŞAHİN, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Turgut ACARLI ve Temel Eğitim ve Mesleki Teknik Eğitimden Sorumlu İl Millî Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Muhammet Nur ATASEVEN, Eskipazar İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın Said Nuri ODABAŞOĞLU, Ovacık İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın Yener YILDIRIM, Safranbolu İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın Muhammet YILMAZ, Yenice İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın İsmail ÖZDEM, İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın Şükrü SEVER, şube müdürlerimiz ve okul müdürlerimiz  katıldı.

Toplantıda Ovacık ve Yenice ilçelerinde yapılan toplantılarda görüşülen konulara yönelik çalışmalar değerlendirildi.  İl/İlçe Millî Eğitim Müdürlüklerinin personelinin yetiştirilmesine ilişkin yükümlülükleri, ders yılı sonu tedbirleri ve etkinlikler, sene sonu öğretmenler kurulu toplantıları, yabancı uyruklu öğrenciler, parçalanmış aile çocukları, fakir aile çocuklarına yönelik işlemler, pansiyon nöbet hizmetleri, okul sergileri, müsamere ve yıl sonu programları, İl ve ülke düzeyinde derece alan öğrenciler, öğretmenlere yönelik görev ve sorumluluklar gibi konular üzerinde istişarelerde bulunuldu. Ayrıca 12/05/2015 tarihinde Ankara’da yapılan İl Millî Eğitim Müdürleri toplantısı ile ilgili bilgilendirmeye de yer verildi.

           Toplantıya katılanların ilçedeki okullar ile eğitim kurumlarını ziyaret etmeleri ile program son buldu.

 

 

 

Hükümet Konağı Kat. 4 Eflani/KARABÜK - 0(370) 461 21 82

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.