KARABÜK EFLANİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürleri Kurulu Toplantısı İlçemizde Yapıldı.

İlçe Millî Eğitim Müdürleri Kurulu Toplantısı İlçemizde Yapıldı.

İlçe Millî Eğitim Müdürleri Kurulu Toplantısı 31.12.2019 tarihinde Eflani İlçe Millî Eğitim Müdürlüğünde gerçekleştirildi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Müdür Yardımcılarımız Turgut ACARLI ve Nevzat AKBAŞ ile İlçe Millî Eğitim Müdürlerimiz katıldı.

 2019 yılı çalışmalarının değerlendirmesiyle başlanan toplantıda öncelikli olarak okullarımızda yapılan ve planlanan çalışmaların 2023 Eğitim Vizyonu ile belirlenen hedef ve amaçlar doğrultusunda planlanması, ayrıca yöntem ve içerik yönünden de Eğitim Vizyonu ruhuna uygun olması gerekliliği üzerinde duruldu.

Akademik başarının artırılmasına yönelik çalışmalar, sınavlar ve Kazanım Testi Uygulamaları, Destekleme Yetiştirme Kursları ile sosyal ve sportif etkinlikler  ile kantin, mutfak ve yemekhanelerin denetimi, ,inşaat ve onarımların takibi ile sosyal medya kullanımı, taşımalı eğitim, projeli çalışmanın önemi, yerel, ulusal ve uluslararası proje çağrılarının takibi, Meslek Liseleri ile İlgili Tanıtım, Tasarım Beceri Atölyeleri konularıyla ilgili genel değerlendirme yapıldı.

 

Toplantının ardından Eflani Halk Eğitimi Merkezinde devam eden kursları da gezen İl Millî Eğitim Müdürümüz kursiyerlerle bir süre sohbet ederek yaptıkları ürünler hakkında bilgi aldı.

02-01-202002-01-202002-01-202002-01-2020

Hükümet Konağı Kat. 4 Eflani/KARABÜK - 0(370) 461 21 82

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.