KARABÜK EFLANİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HAZİRAN AYI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLERİ TOPLANTISI ESKİPAZAR İLÇEMİZDE YAPILDI

    İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Ali KÖSE başkanlığında yapılan toplantıya  Maarif Müfettişleri Başkanımız Sayın Mustafa ŞAHİN, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Kadir ÖZTÜRK, İl Millî Eğitim Şube Müdürü Sayın Muharrem YOL, Eflani İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın Şükrü SEVER ve diğer İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldı.
HAZİRAN AYI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLERİ TOPLANTISI ESKİPAZAR İLÇEMİZDE YAPILDI

Haziran ayı İlçe Millî Eğitim Müdürleri Toplantısı Eskipazar ilçemizde yapıldı. İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ali KÖSE başkanlığında yapılan toplantıya  Maarif Müfettişleri Başkanımız Sayın Mustafa ŞAHİN, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Kadir ÖZTÜRK, İl Millî Eğitim Şube Müdürü Sayın Muharrem YOL, Eflani İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın Şükrü SEVER, Eskipazar İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın Said Nuri ODABAŞOĞLU, Ovacık İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın Yener YILDIRIM, Safranbolu İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın Muhammet YILMAZ ve Yenice İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın İsmail ÖZDEM katıldı.

Toplantıda Eskipazar İlçe Millî Eğitim Müdürü tarafından sunulan brifing ile İlçenin eğitim durumu ve ilçede yürütülen “Eğitimde Kalitenin Artırılması Projesi” ile ilgili bilgi sundu. Daha sonra İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ali KÖSE 2014-2015 ders yılının genel değerlendirmesini yaptı. İlk olarak ders yılı içerisinde hayatını kaybeden öğrenci ve öğretmenlerden bahseden KÖSE, kendilerine Allah’tan rahmet diledi. Devamında TEOG ve YGS Sınavları ile ilgili akademik başarı değerlendirmelerinde bulundu. Karabük eğitim ekibine ( Yönetici ve Öğretmenler ) gösterilen üstün performans için teşekkür etti. Akademik alandaki bu başarıyı sosyal, kültürel, sportif etkinliklerde ve toplum hizmeti çalışmalarında da göstermemiz lazım diyerek bu alanlara yönelik çalışmaların önemine ve gelecek yıla ilişkin önlemlerle ilgili açıklamalarda bulundu. Sözlerine devamla ilçe ve il zümre öğretmenler kurulu toplantısı, ikili öğretim yapılan okullarımıza yönelik çalışmalar, velilerin okul işleyişine müdahaleleri, öğrenci devam durumları hakkında değerlendirmelerde bulundu.

          İl Müdürümüze sene sonu toplantı gündem taslağının ilçe okullarında da dikkate alınması, ilköğretim haftası ve 2015-2016 ders yılı açılış törenleri, Tübitak ve Bu Benim Eserim Proje yarışmalarına katılım durumları, okul binalarının kullanımı, tüm okulların ve Muhtarlıklara teslim edilen okulların gezilerek durum tespitinde bulunulması gibi konularda açıklama ve değerlendirmeler yapılarak yapılacak çalışmalara ilişkin bilgi verildi. Daha sonra İlçe Millî Eğitim Müdürlerine, diğer katılan yöneticiler ile Maarif Müfettişleri Başkanına ayrı ayrı söz verildi. Paylaşılan konulara ilişkin görüşmelerde bulunularak toplantı son buldu. Toplantının akabinde ilçe Kaymakamı Sayın Enver Hakan ZENGİNCE makamında ziyaret edildi. İlçe Merkez okullarından 60. Yıl Vali Nafiz Kayalı İlkokulu ve Eskipazar Ortaokulu gezilerek bina ve çevre düzenlemeleri ile yürütülen faaliyetleri ile ilgili bilgi sunuldu.

        Toplantıya katılanların ilçeden ayrılmaları ile program son buldu. 

rrrrr

Hükümet Konağı Kat. 4 Eflani/KARABÜK - 0(370) 461 21 82

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.