KARABÜK EFLANİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

18 MART ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ PROGRAMI

İlçemizde 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi´nin 100. yıldönümü törenleri düzenlendi.
18 MART ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ PROGRAMI

 

        Program 18 Mart 2015 Çarşamba  Günü saat 10.00´da Atatürk Anıtı´na Çelenk Koyma Töreni ile başladı. Törene İlçe Kaymakamı Vekili Sayın Yunus KALAYCI, İlçe Jandarma ve Garnizon Komutanı Rifat GÖKTÜRK, Belediye Başkanı İbrahim ERTUĞRUL, Emniyet Amiri Musa ÇELEBİ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrü SEVER,  Daire Amirleri, Şehit aileleri ve yakınları, öğrencilerden bir grup ve vatandaşlar katıldı.
       Programa saat 11.00’ de İMKB Eflani ÇPAL Çok Amaçlı Salonunda devam edildi. İstiklal Marşı´nın okunmasıyla programın açılışı yapıldı. İki öğrencimiz tarafından Kur´an-Kerim okunmasının ardından günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yapıldı. Şiirler okundu. Video, slayt ve oratoryo gösterileri yapıldı. Öğrencilerin sunduğu gösteriler beğeni ile izlendi.
      İlçemiz öğrencileri arasında yapılan yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesiyle program sona erdi.

canakkalecanakkalecanakkalecanakkalecanakkalecanakkalecanakkalecanakkalecanakkalecanakkalecanakkalecanakkalecanakkalecanakkale

Hükümet Konağı Kat. 4 Eflani/KARABÜK - 0(370) 461 21 82

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.