KARABÜK EFLANİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

10 KASIM ATATÜRK´Ü ANMA PROGRAMI

Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 77. Yıldönümü sebebiyle düzenlenen Anma Programı Hükümet Konağı önündeki Atatürk Büstü yanında Çelenk Sunma Töreni ile başladı.
10 KASIM ATATÜRK´Ü ANMA PROGRAMI

            Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 77. Yıldönümü sebebiyle düzenlenen Anma Programı Hükümet Konağı önündeki Atatürk Büstü yanında Çelenk Sunma Töreni ile başladı. Törene İlçe Kaymakamımız Sayın Suat HATAM, Garnizon Komutanı Rifat GÖKTÜRK, Belediye Başkanı İbrahim ERTUĞRUL, Emniyet Amiri Musa ÇELEBİ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrü SEVER Daire Amirleri, Öğretmenler, Öğrenciler ve vatandaşlarımız katıldılar. Programda Çelenklerin sunumunun ardından 2 dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşımız okundu.

             Anma programı çerçevesinde ilçemizde düzenlenen programa Eflani ÇPAL Çok Amaçlı Salonunda devam edildi. Program Sayın Kaymakamımız ve beraberindeki heyet, okullar, görevliler ve halk yerini aldıktan sonra saat 10.00´da gerçekleştirildi. Programda Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yapıldı. Şiirler okundu, sinevizyon, slayt gösterileri düzenlendi. Atatürk´ün sevdiği şarkılar koro eşliğinde söylendi. Ödül töreninin ardından program sona erdi.

 

10 kasım10 kasım

10 kasım10 kasım10 kasım10 kasım10 kasım10 kasım10 kasım10 kasım10 kasım10 kasım10 kasım10 kasım

Hükümet Konağı Kat. 4 Eflani/KARABÜK - 0(370) 461 21 82

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.