KARABÜK EFLANİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

10 KASIM ATATÜRK´Ü ANMA PROGRAMI

  Anma Programı, 10 Kasım 2014 tarihinde saat 08:45´te Hükümet Konağı önünde Çelenk Sunma Töreni ile başladı.
10 KASIM ATATÜRK´Ü ANMA PROGRAMI

   

 

            Anma Programı, 10 Kasım 2014 tarihinde saat 08:45´te Hükümet Konağı önünde Çelenk Sunma Töreni ile başladı. Törene İlçe Kaymakamımız Sayın Tolga ÖZDEMİR başta olmak üzere Garnizon Komutanı J. Ast B.Çvş.Rifat GÖKTÜRK, Belediye Başkanı Sayın İbrahim ERTUĞRUL, Emniyet Amiri Musa ÇELEBİ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrü SEVER, Daire Amirleri, Okul Müdürleri, Öğretmenler, Öğrencilerimiz ve vatandaşlarımız katıldılar. Programda Çelenklerin sunumunun ardından 2 dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşımız okundu.

 

             Anma programı çerçevesinde ilçemizde düzenlenen programa Eflani  ÇPAL Çok Amaçlı  Salonunda devam edildi. Program  saat 10.00´da gerçekleştirildi. Programda Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yapıldı. Şiirler okundu ve slayt gösterileri düzenlendi. Atatürk´ün sevdiği şarkılar koro eşliğinde söylendi. Programdaki etkinlikler ilgi ve beğeni ile izlendi. Program ödül töreninin ardından sona erdi.

 

 

 

Hükümet Konağı Kat. 4 Eflani/KARABÜK - 0(370) 461 21 82

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.